Tadić golom protiv Arsenala započeo 2015. godinu (VIDEO) (FOTO)

Srpski reprezentativac na fenomenalan način započeo Novu godinu pošto je na početku drugog poluvremena meča sa Arsenalom uspeo da stigne do svog drugog gola u Premijer ligi

• 2

Dušan Tadić nije mogao na bolji način da započne 2015. godinu! Nakon greške golmana Arsenala Šćesnog u 56. minutu, Srbin se našao na pravom mestu i postigao svoj drugi gol u Premijer ligi.

Očigledno mu mečevi protiv Tobdžija prijaju jer ovo nije prvi put da je dao gol Arsenalu. Pogodio je i sa bele tačke u Liga Kupu tokom jeseni.

Pomenimo i fenomenalan gol Tadićevog saigrača u prvom poluvremenu kada je iz mrtvog ugla doneo Sautemptonu prednost. Upravo su njih dvojica i doneli pobedu Svecima rezultatom 2:0.

Liverpulu malo i 2 penala, Jovetić pogodio u goleadi Sitija, Tadić srušio Arsenal (VIDEO)