Bez pobednika u derbiju Serije A: Inter uzeo bod Juventusu! (FOTO) (VIDEO)

Neroazuri su uspeli da stignu do izjednačenja u drugom poluvremnu i tako sa rezultatom 1:1 odu iz Torina

• 2

Fudbaleri Juventusa i Intera odigrali su nerešeno 1:1 u derbiju 17. kola italijanske Serije A.

Iako je lider italijanskog prvenstva poveo golom Karlosa Teveza već u petom minutu, to nije sputalo izabranike Roberta Manćinija da stignu do izjednačenja.

Neroazuri su do gola stigli u 64. minutu posle kombinacije Guarina i Ikardija, koji je savladao Bufona.

U ekipi iz Milana do 54. minuta u igri je bio Zdravko Kuzmanović, dok Nemanja Vidić nije bio u sastavu za ovaj meč.

Inter je susret u Torinu završio sa deset igrača, jer je zbog spoticanja u finišu meča isključen Mateo Kovačić. Posle ovog remija Juventus ima samo bod više od Rome na čelu tabele doke je Inter 11 sa 22 osvojena boda.

Izveštaj sa ostalih mečeva 17. kola pročitajte OVDE.