GOL GLAVOM! Vidićev prvenac u pobedi Intera! (VIDEO)

Naš fudbaler je postigao prvi gol u sezoni, i tako postavio konačan rezultat utakmice Inter - Đenova

• 6
FK Inter Milan – FK Đenova, Nemanja Vidić Foto: AP/Tanjug

Sjajan dan za srpskog fudbalera Nemanju Vidića! Fudbaler Intera postigao je prvi gol za "neroazure" u sezoni u pobedi svoje ekpe nad Đenovom.

Vidić je postavio konačan rezultat 3:1, u 88. minutu meča u Milanu, a gol je postigao golom nakon izvedenog kornera.

Inter je poveo golom Palasija u 12. minutu, a duplirao je Ikardi u 39.

Ico je na pet minuta do kraja meča smanjio prednost "neroazura", ali je Vidićev gol sprečio dramatičan finiš meča.

Zdravko Kuzmanović je igrao od 66. minuta za Inter, pošto je zamenio Palasija.

Na utakmici je inače udarac u glavu dobio trener Intera Roberto Manćini.