Partizan primio četiri gola od Dinama, Babović pogodio za čast!

Crno-beli poraženi u prvom pripremnom meču

• 13

Fudbaleri Partizana ubedljivo su poraženi u svom prvom pripremnom meču u Turskoj od moskovskog Dinama rezultatom 4:1.

Crno-beli su već posle 15 minuta bili u zaostatku od dva gola, jer su precizni bili Valbuena i Kokorin u četvrtom i 14. minutu.

U nastavku je umesto Lukača na gol stao Živko Živković, ali pogoci Zobnina i Kuranjija su rezultat loše partije odbrambene linije.

Partizan je uspeo da se upiše, pošto je sa jedanaest metara bio precizan Babović, koji je golmana ruske ekipe matirao popularnom "panjenkom".

Na isti način je Dinamo postavio konačan rezultat. Ivan Petrović je skrivio penal, a pa je Kuranji bio precizan sa bele tačke.

Strelci: Valbuena 4, Kokorin 14, Zobnin 69, Babović 75 (penal), Kuranji 81.

Sastavi:

PARTIZAN

1. poluvreme: Lukač, Pauljević, Petrović Nemanja, Stevanović, Ćirković, Drinčić, Brašanac, Živković, Luka, Lazović, Kojić (4-4-2)

2. poluvreme: Živković Živko, Marinković, Volkov, Ilić Branko, Petrović Ivan, Marković, Babović, Ilić Saša, Grbić, Ninković, Šaponjić (4-3-3)

Klupa: Kljajić, Lukić, Pantić (Škuletić i Bogosavac imaju temperaturu 38°)