Jezivi Milan! Pogledajte kako je Mekses davio igrače Lacija! (FOTO) (VIDEO)

"Rosoneri" su u potpunoj dubiozi, što i dokazuje nesportsko ponašanje Filipa Meksesa

• 1

Fudbaleri Lacija savladali su  ekipu Milana sa 3:1, u veoma burnoj utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Dubiozu Milana dokazuje podatak da po prvi put od 1941. godine  "rosoneri" nisu uspeli da zabeleže niti jednu pobedu u januaru! Koliko li će još uprava na San Siru imati strpljenja sa trenerom Inzagijem?

Rimljani su do važnih bodova došli posle velikog preokreta u drugom poluvremenu, nakon što je Menez šokirao domaće navijače već u 4. minutu.

Potom Milana najavio je Parolo u 47. minutu, da svega pet minuta kasnije se u strelce upisao i Miroslav klose.

Parolo je u 82. minutu postavio konačan rezultat.

U zaustavnom vremenu je fudbaler Milana Filip Mekses dobio direktan crveni karton zbog toga što je nasrnuo na Stefana Maurija, a potom i na Lorika Canu.

Pogledajte snimak:

Ovom pobedom Lacio je ponovo preuzeo treće mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, dok je Milan šestim porazom ove sezone ostao u sredini tabele.

Pobedi domaćina doprineo je i srpski reprezentativac Dušan Basta, koji je odigrao ceo meč, dok je napadač Filip Ðorđević ušao u igru desetak minuta pre kraja i povredio se. Prethodno je asistirao Parolu prilikom drugog njegovog gola.

Ranije večeras Kaljari je osvojio dragocene bodove u borbi za opstanak savladavši kod kuće Sasuolo sa 2:1.