Novi dan španske Primere počeo goleadom u La Korunji (VIDEO)

Domaći tim vodio protiv Granade do 84. minuta, ali su gosti uspeli da izbore zlata vredan remi - 2:2

• 0

Fudbaleri Deportiva i Granade odigrali su nerešeno 2:2 (2:1) u utakmici 20. kola španske Primere.

Deportivo je bio nadomak da zabaleži peti trijumf u šampionatu, pošto je do 84. minuta vodio sa 2:1, ali je bod poslednjeplasiranon timu na tabeli doneo Robert Ibanjez u završnici meča.

Golove za ekipu iz La Korunje postigli su Hose Rodrigez i Lukas Perez, dok je strelac prvog pogotka za goste bio Piti u sedmom minutu.

Deportivo je meč završio sa igračem manje, pošto je Farina u 87. minutu dobio crveni karton zbog nesportskog ponašanja.

Granada je i dalje ostala zakucana za dno tabele, dok je Deportivo propustio veliku šansu da pobegne što dalje iz opasne zone.