LUDILO, PREOKRETI I 7+ U MATINEU: Sosijedad vodio, pa gubio 3:2 do 82. minuta, a onda pobedio 4:3! (VIDEO)

Dva preokreta i sedam golova viđeno je u San Sebastijanu u prvom meču nedeljnog programa između Sosijedada i Sevilje

• 0

Kakav nedeljni matine su odigrali Real Sosijedad i Sevilja! Na ovoj utakmici je apsolutno i bukvalno upotrebljiva ona novinarska floskula da ni Hičkok ne bi režirao bolju završnicu. Vodio je domaćin, pa je onda usledio preokret gostiju i onda u poslednjih deset minuta još jedan preokret i trijumf ekipe iz San Sebastijana 4:3.

Ljubitelji fudbala su sigurno uživali u ovom susretu koji im je ulepšao prepodne što se verovatno ne može reći za kladioničare kojima su živci iskidani posle svih preokreta viđenih na ovoj utakmici.

Poveli su Mojesovi izabranici u 16. minutu sjajnim pogotkom Agirećea iz voleja, ali je Sevilja izjednačila pred kraj poluvremena preko Kolodžiejdžaka, ali to je bilo samo zagrevanje za sve ono što je usledilo u drugih 45 minuta.

Ćavi Prijeto odmah u 48. minutu posle jedanaesterca vraća vođstvo svom timu, ali je onda usledio preokret gostiju. Prvo Karlos Baka donosi poravnanje da bi Gameiro sa penala u 78. minutu. Međutim, tada na scenu stupaju ponovo domaći igrači.

Nesrećna i nespretna reakcija Aribasa posle koje je lopta završila u mreži njegovog golmana ponovo je vratila stvari na početak, da bi onda Ćavi prijeto u 90. minutu doneo pobedu Sosijedadu odličnim udarcem glavom posle kornera.

Real Sosijedad – Sevilja 4:3

(Agireče 16, Prieto 48. penal, 90, Aribas 82. - Kolodezijak 40, Baka 67, Gameiro 78)