Partizan u ovom sportu potpuno dominira nad Zvezdom!

Ovo je ukupno peti trijumf crno-belih ove sezone nad večitim rivalom

• 3

Hokejaši Partizana prvi su finalisti plej-ofa Prvenstva Srbije pošto su savladali Crvenu zvezdu i u drugom meču polufinala rezultatom 2:1 (0:0, 0:1, 2:0).

U utakmici sa mnogo nervoze i brojnim isključenjima Zvezda je u ledenoj dvorani "Pionir" povela golom Daniela Vosike u 25. minutu, da bi u poslednjoj trećini Partizan preokrenuo pogocima Pavla Ogrizovića u 48. u "šort hendu" situaciji i 56. minutu za pobedu nominalnih gostiju u ovom meču.

Ovo je ukupno peti trijumf crno-belih ove sezone nad večitim rivalom.

U drugom polufinalu Tisa Volan je savladala Beostar rezultatom 6:4 (3:1, 2:2, 1:1) i izjednačila rezultat u polufinalnoj seriji na 1-1.