Pobeda Partizana u prvom pripremnom meču

Crno-beli su u prvom meču pobedili lokalnu Slogu iz Bajine Bašte sa 3:0

• 2

Fudbaleri Partizana odigrali su u nedelju prvi kontrolni meč u sklopu priprema za novu sezonu.

Crno-beli su bili gosti u Bajinoj Bašti gde su odmerili snage sa zonašem Slogom, koju su pobedili sa 3:0.

Zoran Milinković je dao priliku dvema različitim postavama u prvom i drugom delu utakmice.

Prvi gol za Partizan  u 7. minutu dao je Nemanja Kojić a zatim su protivnika dokrajčili Predrag Luka i Marko Golubović golovima u 87. i 89. minutu meča.

Za ekipu Partizana debitovali su Marko Jevtović i Fabrisio Dornales koji su pojačali  crno -bele ovog leta.

Partizan - Lukač, Vulićević, Bogosavac, Balažic, Fabricio Silva, Jevtović, Marinković, Babović, Kojić, Lukić, Ninković

Drugo poluvreme - Kljajić, Grbović, Aškovski, Ostojić, Perišić, Čađenović, Knežević, Damjanović, Luka, Glavčić, Golubović