Kairat pobedio u prvenstvu golom igrača koga Zvezdaši nisu mogli da smisle! (VIDEO)

Đorđe Despotović je bio strelac pobedonosnog gola za ekipu iz Almatiija u duelu protiv Kaisara

• 4

Kairat iz Almatija je već na startu prekinuo Zvezdin evropski put. Kazahstanci su pobedili crveno-bele u oba meča prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, a trijumfalni niz su nastavili i u prvenstvu svoje zemlje.

Seksi na kazahstanski način: Ove cice su gledale Kairat i Zvezdu, a ostali u njih (FOTO)

UŠLI SMO U FUDBALSKI RAJ KAIRATA: Pre 3 godine imao manje terena od Zvezde, a sada ih ima 17! (FOTO)

Oni su u 20. kolu kazahstanske Premijer lige pobedili Kaisar sa 1:0 na svom terenu, a pogodak je postigao bivši fudbaler Zvezde - Đorđe Despotović, koji je u Almati došao na pozjamicu sa mogućnošću otkupa.

Popularni Despot je zatresao mrežu gostiju u 17. minutu, čime je, ispostavilo se, postavio konačan rezultat. On je dobro reaovao u kaznenom prostoru posle centaršuta saigrača sa leve strane i pogodio donji desni ugao protivničkog čuvara mreže.

Despotović je prethodne zime stigao u Kazahstan kao pozajmljeni igrač Zvezde. Prvobitno je igrao u ekipi Žetisua, da bi ovog leta prešao u trenutno drugoplasiranu ekipu prvenstva ove zemlje.

Da li je Despotović izazvao veću radost ili bes kod Delija ovakvom proslavom gola? (VIDEO)

Nekadašnji napadač Zvezde je svojevremeno žestoko iznervirao navijače crveno-belih dok je nastupao na Marakani, kada je golom na meču protiv OFK Beograda neprimereno gestikulirao prema navijačima na zapadnoj tribini, koji su ga kritikovali tokom meča. Posle toga je otpisan na Marakani, pa je karijeru nastavio u Kazahstanu, a uspešno je startovao u novom klubu.

Pogledajte njegov debitantski gol za Kairat na 25.50 u priloženom snimku.