Jagodinci se žalili na tri Partizanova gola (VIDEO)

Gostima su sporni prvi, drugi i četvrti pogodak...

• 16

Fudbaleri Partizana su za samo tri minuta uspeli da postignu tri gola protiv Jagodine u prvom poluvremenu, a već na početku drugog Nikola Ninković je povisio na 4:0. Ipak, gosti smatraju da su oštećeni.

Negodovali su Ćurani kod prvog gola Božinova iz penala jer su smatrali da Ivanović nije zakačio Ninkovića za najstroži kaznu. Samo 60 sekundi kasnije cela klupa Jagodine je skočila kao sudiji tvrdeći da je Božinov rukama odgurnuo njihovog defanzivca.

Treć gol Partizana je malo remek delo Živkovića koji je učestvovao u akciji kod četvrtog. Upravo je Ninković posle njegovog dodavanja pogodio mrežu Čurana, ali je odbrana tvrdila da je zlatni Orlić izgubio loptu koja je celim obimom bila u gol autu.

Pogledajte situacije kod prvog, drugog i četvrtog gola pa procenite...