PENALOM DO POBEDE: OFK Beograd odigrao iz 2 u 1, Rad demolirao Surduličane!

Trijumfu Novog Pazara protiv Partizana priključile su se još tri pobede domaćina

• 0

Fudbaleri Rada i subotičkog Spartaka, bez većih problema, zabeležili su pobede u utakmicama 3. kola Superlige Srbije, dok je OFK Beograd tek posle preokreta slavio protiv gradskog rivala Voždovca.

Građevinari su na svom stadionu ubedljivo nadigrali novajliju u eliti, Radnik iz Surdulice (4:1), Spartak nije dozvolio iznenađenje u Subotici protiv lučanske Mladosti (2:0), a Romantičari su se na Karaburmi propisno namučili dok nisu osvojili bodove protiv gostiju sa Voždovca (2:1).

OFK Beograd je gubio do 75. minuta, ali je posle mnogo neizvesnosti ipak uspeo da napravi preokret za važnu pobedu golovima Škrbića i Jovanovića iz penala. Gosti su i te kako bili besni na sudiju Đokića koji je duečl Terzića i Dražića okarakterisao kao prekršaj za jedanaesterac.

Rad je vrlo brzo stekao dva gola viška, ali je Ćulumov pogodak držao neizvesnost na Banjici sve do 77. minuta. Vredi pomenuti i to da je defanzivac Radnika Ljubo Baranin nokautirao iz auta strelca četvrtog gola Mihajlovića.