MAKAZICE KAKVE SRBIJA NE PAMTI: Magičan gol Ožegovića na Karađorđu! (VIDEO)

Maestralan potez napadača Vojvodine obeležio utakmicu 3. kola Superlige

• 36

Fudbaleri Vojvodine još jednom su oduševili sve ljubitelje fudbala!

Posle istorijskog trijumfa nad Sampdorijom u četvrtak, ekipa Zlatomira Zagorčića dočekala je u 3. kolu Superlige Javor i zabeležila prvu pobedu ove sezone u domaćim okvirima, rezultatom 2:0.

LOB IZ PRVE U MALU MREŽU: Golčina fudbalera Vojvodine za velikih 3:0 protiv Sampdorije! (VIDEO)

Naravno, sam rezultat meča i očekivan uspeh Voše nisu najjači utisak koji su navijači poneli sa "Karađorđa", već dva fenomenalna gola u režiji dvojice junaka iz Torina Aleksandra Stanisavljevića i Ognjena Ožegovića.

Moramo krenuti od poslednje pomenutog, strelca drugog gola, jer ono što je Ožegović uradio u 74. minutu viđa se jednom u pet godina na našim terenima, a retke su takve bravure i u Evropi.

Ožegović je duplirao vođstvo Lala maestralnom akrobacijom, kada je retko viđenim "makazicama" savladao čuvara mreže Ivanjičana. Jednom rečju - spektakl!

Ožegović je tako "ukrao" šou saigraču Stanisavljeviću, strelcu još jednog prelepog gola iz slobodnog udarca u ovoj sezoni. Levonogi bombarder je u prvom poluvremenu majstorski prebacio živi zid kiflom i smestio loptu u levi ugao gostujućeg gola.

Voša je tako došla do prve pobede, posle poraza i remija u duelima sa Čukaričkim i  Radnikom iz Surdulice.