Grobari zvali igrače ispred Juga na poluvremenu meča sa BATE Borisovim! (VIDEO)

Ovo je bio korak kako bi se crno-beli trgli i zaigrali kako umeju

• 3

Posle 45 minuta igre u Humskoj, na stadionu je stajao nepovoljan rezultat - BATE vodi 1:0 i komplikuje situaciju Partizanu, kom treba dva gola za produžetke, ili tri gola za plasman u Ligu šampiona.

Crno-beli su izgleda previše podlegli tremi, i nisu pružili igru kao recimo u prvom meču u Borisovu, ali navijači su i posle gola gostiju u 25. minutu pevali: Nema predaje.

Po isteku prvih 45 minuta, navijači sa Juga pozvali su igrače, a vođe su ih motivisali da u nastavku pruže mnogo bolju igru.

Videćemo da li će ovaj postupak Grobara doprineti da se Partizan trgne i zaigra kako može.