BRAVO! Imamo još dva olimpijca sledeće godine u Riju!

Miloš Vasić i Nenad Beđik ulaskom u finale Svetskog prvenstva obezbedili mesto na OI naredne godine

• 2

Srpski veslački dvojac bez kormilara Miloš Vasić i Nenad Beđik plasirao se u finale Svetskog prvenstva u francuskom Ožibeleu i na taj način obezbedio olimpijsku vizu.

Vasić i Beđik zauzeli su drugo mesto u prvoj polufinalnoj trci, iza dvojca sa Novog Zelanda.

Oni su tako nastavili uspešan niz, nakon što su na prvenstvu Evrope osvojili bronzanu medalju.

Reprezentativac Srbije Miloš Stanojević zauzeo je drugo mesto u polufinalu skifa za lake veslače. On je izborio plasman u A finale u disciplini koja nije olimpijska.