Madrid video golčinu Nejmara, ali je Mesi opet bio glavna faca! (VIDEO)

Argentinac ušao sa klupe i rešio derbi protiv Atletika

• 0

Barselona je osvojila Visente Kalderon.

Katalonci su na drugom najtežem gostovanju u Primeri osvojili "čitav plen" pobedom nad Atletikom iz Madrida rezultatom 2:1 golovima Nejmara i Lionela Mesija.

Najbolji igrač današnjice utakmicu je počeo sa klupe jer je zbog rođenja drugog sina propustio poslednja dva treninga sa ekipom, ali i pola sata u igri su mu bila dovoljna da reši utakmicu.

Pogotkom Argentinca u 77. minutu, posle brzopoteznih dodavanja na malom prostoru, gosti su režirali reokret u kome je veliki udeo imao i Nejmar.

Brazilac je još u prvom poluvremenu obeležio utakmicu spektakularnim golom iz slobodnog udarca i njime "poništio" vođstvo Jorgandžija u režiji Fernanda Toresa.

Barsu je pobeda, treća u tri kola, održala na čelu Primere sa 9 bodova, ispred Reala koji ima 7.