Duško Tošić postigao efektan autogol u turskom derbiju! (VIDEO)

Bivši fudbaler Crvene zvezde imao je veliki kiks na meču protiv Fenera, ali to nije koštalo pobede njegovu ekipu

• 0

Bivši fudbaler Crvene zvezde Duško Tošić postigao je autogol u istanbulskom derbiju, pošto je pogodio sopstvenu mrežu u 32. minutu. On je posle kornera loše reagovao i glavom je loptu zakucao u mrežu golmana Zengina.

Na njegovu sreću to Bešiktaš nije koštalo bodova protiv Fenerbahčea, a Tošić je dao autogol u trenutku kada je njegov tim već vodio sa 2:0.

To nije bio jedini autogol na izuzetno interesantnom derbiju, koji je na kraju završen sa 3:2. Prvi gol bio je takođe autogol, ali je viđen na drugoj strani, pošto je Kjaer pogodio sopstvenu mrežu.

Meč je obeležio Mario Gomez, koji je dao dva gola za Bešiktaš, pa je na kraju i doneo pobedu crno-belima. Strelac za Fener bio je i Robin Van Persi, koji je u 65. minutu dao gol, ali je samo nekoliko minuta kasnije Nemac pogodio još jednom za pobedu Fenera.

U ekipi Fenerbahčea igrao je i Lazar Marković, koji je izmenjen u 38. minutu zbog povrede.

Pogledajte i golove sa meča, kao i Tošićev autogol, koji se nalazi na 0:27 u priloženom videu.