Javor remizirao, Lalatovićev Borac na 2. mestu posle pobede u 90. minutu!

OFK Beograd slomio Rad. Pobede zabeležili samo domaćini

• 2

Domaći fudbalski šampionat pod imenom Super liga, za koji statistike pokazuju da vlada sve manje interesovanje navijača stigao je do 13. runde, a golede na prva četiri meča nije bilo ni na jednom.

Štaviše, malo je falilo da se svi susreti zavrpe istim rezultatima, jer je do 76. minuta na svim susretima bilo 1:0. Na kraju pobede su zabeležili samo domaćini.

Najviše drame viđeno je u komšijskom duelu između Čačana i Gornjomilanovčana. Borac je u nadoknadi vremena, golom Jevtovića slomio Metalac i izdigao se iznad krize koja potresa "zebre" poslednjih dana zbog odlaska, pa povratka trenera Nenada Lalatovića. Ipak, Čačani sa ovim slavljem idu na drugo mesto, dok svoje mečeve ne odigraju Javor i Partizan.

OFK Beograd je u malom gradskom derbiju pobedio Rad i posle dosta vremena izašao iz opasne zone, pretekavši tom prilikom "građevinare".

Radnički niš je posle više od 370. minuta postigao gol i to je bilo dovoljno da se slomi otpor bratskog Spartaka iz Subotice.

U poslednjem kolu Javor je u Ivanjici remizirao protiv Mladosti iz Lučana i tako je izgubio drugo mesto, na koje je zaseo Borac iz Čačka. Javor će u narednom kolu gostovati Partizanu.