Nejmar i Suarez namestili gol Mesiju u jubilarnom meču u karijeri (VIDEO)

Katalonci demolirali Sosijedad kod kuće sa 4:0

• 1

Barselona nastavlja da gazi, odnosno triling Nejmar - Suarez - Mesi je još jednom demostrirao silu. Ovoga puta na Nou Kampu pao je Real Sosijedad - 4:0 (2:0).

Dvostruki strelac bio je brazilsi as, Urugvajac je tresao mrežu između Nejmarovog prvog i trećeg gola, dok se Lionel Mesi u listu strelaca upisao u 90. minutu.

I to zahvaljujući svojim kolegama iz napada koji su se svojski trudili da Argentinac ne zaboravi svoj jubilej - 600. meč u karijeri uključujući i nastupe za reprezentaciju.

Bio je to Mesiju i 10. gol protiv Sosijedada u karijeri u svim takmičenjima i sada ima preko 10 postignutih pogodaka protiv 18 klubova.

Atletiko je minimalnim rezultatom savladao Espanjol golom Grizmana još u 3. minutu, a meč je obeležila i čudna povreda Tijaga Mote.

Vezista Jorgandžija je nogom u zadnjicu šutnuo protivnika i završio u bolnici. Sumnja se na naprsnuće.

Ovom pobedom Atletiko je zadržao korak za Barsom i sigurno će ostati na drugom mestu i posle ovog kola.