Partizan u 1/4 finalu kupa, ali je ostao bez Vulićevića! (FOTO) (VIDEO)

Crno-beli savladali "zmajeve" na Vračaru minimalnim rezultatom

• 17

U četvrtfinalu Kupa Srbije igraće Partizan! Crno-beli su pobedili Voždovac na stadionu Obilića na Vračaru 1:0.

Meč pred oko 600 navijača je obeležila horor povreda Miroslava Vulićevića, koji je sredinom poluvremena doživeo otvoren prelom ruke.

Partizan ima više samopouzdanja posle serije pobede u Ligi Evrope i šampionatu, koja je nastavljena i u najmasovnije srpskom takmičenju.

Crno-beli su odigrali meč na jako lošem terenu na kom se nisu mnogo trošili, prvenstveno jer ih ni protivnik nije ni terao na to.

Voždovac je bukvalno bio bezopasan, pogotovo u prvom poluvremenu, a aktuelni šampion je iz prve prave stoprocentne šanse dao i prvi gol.

Kontru je povukao Ninković i odlično uposlio Abubakara, što mu je ukupno deveti gol od početka sezone u svim takmičenjima.

Drugo poluvreme kao preslikano - inicijativa na strani Partizana uz sigurno čuvanje lopte. U finišu su se tek pojavile naznake opasnosti po povratnika na gol Živka Živkovića, a ističe se odbrana nakon slobodnog udarca Ristovića.

VOŽDOVAC: Milošević, Stanković, Mihajlović, Jovanović, Radivojević, Sinđić, M. Pavlović, Marinković, Stojanović, Srećković (od 62. Odita), Mašović.

PARTIZAN: Ž. Živković, Vulićević (od 29. Petrovič), Bandalovski, Ćirković, Subić, Jevtović, Brašanac, A. Živković, Babović (od 67. Ilić), Ninković (od 90. Božinov), Oumaru.