Lukaku u završnici spasio Everton poraza (VIDEO)

Reprezentativac Belgije 11. golom u sezoni doneo bod ''Karamelama''

• 0

Fudbaleri Evertona remizirali su sa Kristal Palasom na Gudisonu u poslednjoj utakmici 15. kola Premijer lige sa 1:1. Oba gola viđena su u drugom poluvremenu.

Poveli su gosti preko Skota Dana, koji je bio najviši u skoku posle kornera u 76. minutu, a samo pet minuta kasnije izjednačio je Romelu Lukaku, kome je ovo bio 11. gol u Premijer ligi ove sezone i trenutno je na drugom mestu liste strelaca.

Everton je posle osvojenog boda na 9. mestu na tabeli sa 22 boda, dok Kristal Palas ima bod više i na 7. je mestu.