Novi kiks Junajteda, Lester je ponovo prvi!

Dramatično neizvesna Premijer liga se nastavlja

• 3

Pobede najvećeg rivala na njegovom stadionu, pa neočekivano kiksnu i ponovo budu meta kritika i sprdnje.  Mančester junajted je kod kuće od Sautemptona sa 1:0 na Old Trafordu i upropastio sve ono od prošlog vikenda kada je pobeđen Liverpul.

Tim Luja Van Gala je ponovo na 10 bodova zaostatka za vodećim Lesterom, koji se poigrao sa Stoukom kod kuće.

Činilo se da će tužni Junajted ponovo da odigra 0:0 pred svojim fanovima, ali je sve "upropastio" golom posle nebeskog skoka Čarlija Ostina, pojačanja iz KPR-a u 87. minutu.

Mančester je šutnuo samo jednom u 90 minuta u okvir gola i to vam dovoljno govori ko je i kakav bio u subotu popodne.

Svih 90 minuta Aleksandra Mitrović na gostovanju Votfordu niti su omogućili gol srpskog napadača, niti je crno-beli tim bio uspešan na gostovanju. Votford je slavio 2:1 i ozbiljno odmakao opasnoj zoni u kojoj je i dalje Njukasl.