Bomba za Kralja: Betisu je ova golčina donela bod protiv Reala (VIDEO)

Fantastičan gol Alvara Kehuda obeležio duel u Andaluziji

• 0

Druga sjajna vest stigla je za Barselonu u 21. kolu Primere.

Posle Atletika, ni Real nije uspeo da pobedi, pa je prednost Katalonaca naspram najvećeg rivala sada četiri boda, uz to, tim Luisa Enrikea ima i meč manje od "Kraljevskog kluba".

U Sevilji, Real je golom Benzeme u drugom poluvremenu uspeo samo da anulira vođstvo Betisa, za konačnih 1:1.

U 7. minutu dogodio se najlepši momenta na utakmici, kada su eksplodirale tribine "Benito Viljamarina".

Fudbaleri Betisa poveli su golom Alvara Kehuda, čija je majstorija izazvala vulkansku erupciju oduševljenja navijača "zeleno-belih".

Ofanzivac domaćeg tima savršeno je reagovao kada je zahvatio loptu na ivici kaznenog prostora i poslao je u gornji deo gola Kejlora Navasa. Golman Madriđana bio je potpuno nemoćan da zaustavi ovu "bombu".

Zanimljivo je da je to bio tek prvi gol Betisa posle šest kola!

Do kraja meča, očekivano, usledila je ofanziva ekipe Zinedina Zidana, međutim ne i preokret koji bi primakao Madriđane na dva boda od šampiona.