Partizan pobedio Šahtjor, sudija svirao kraj dva minuta ranije da se igrači ne bi potukli! (FOTO)

Crno-beli pobedili Šahtjor sa 2:0 u drugom meču dana na pripremama na Kipru. Strelci su bili Božinov i Mihajlović

• 4

Fudbaleri Partizana pobedili su u drugom meču subotnjeg dana na pripremama na Kipru ekipu Šahtjora Soligorska sa 2:1.

Prvi gol je postigao Velerij Božinov i to u 21. minutu bravuroznim makazicama.

Prethodno je u subotu pre podne Partizan igrao nerešeno sa ruskim Volgarom 2:2

Čim je počelo drugo poluvreme Nemanja Mihajlović je postigao gol za 2:0. Partizan je imao incijativu i šanse ali golova više nije bilo.

Ekipa Šahtjora je uspela da smanji rezultat na početku poslednjih deset minuta meča.

Partizan: Kljajić, Bandalovski, Bogosavac, Stevanović Miladin, Jovanović Marko (od 67′ Kosović), Everton, Brašanac, Ilić, Stevanović Alen, Mihajlović, Božinov.

Klupa: Jovičić, Jeftović, Kosović, Lukić, Birmančević, Vlahović, Đorđe Jovanović. Trener: Ivan Tomić

Šahtjor (Soligorsk): Bušma (od 46′ Kotenko), Macvejcuk, Kuzmijanok, Ribok, Antonjuk, Selijava, Nojok, Timošenko, Kovalijev, Starhoroski, Januš.

Iako je ovo prijateljski meč, dosta grubih startova je viđeno na meču i čestih koškanja igrača.

Tako je u 88. minutu Bandalovski došao u sukob sa jednim igračem Šahtjora kod izvođenja slobodnog udarca.

Odmah se priključio njegov zemljak Valerij Božinov i počelo je koškanje, pa je sudija odsvirao kraj u 89. minutu kako ne bi došlo do ozbiljnijeg incidenta..