LAGANI TRENING NA STARTU DUBAIJA: Đokoviću Robredo nije pravio baš nikakav problem (VIDEO)

Srbin se u drugom kolu sastaje sa Tunišaninom Malemom Džazirijem, koji je eliminisao Mihaila Južnog 6:4, 6:1

• 2

Iskusni Tomi Robredo nije imao šanse protiv Novaka Đokovića u meču prvog kola turnira kategorije 500 u Dubaiju, za 65 minuta igre - 6:1, 6:2.

Srbin je upisao i sedmu pobedu u devet duela sa Špancem, čija su dva servis gema trajala oko 20 minuta.

Posle samo sedam minuta igre već je bilo 3:0 za Srbina - iskoristio je prvu brejk loptu u drugom gemu pošto Španac nije izdržao početni pritisak favorita.

U šestom gemu je viđena i najveća borba u polusatnom prvom setu - Robredo je uspeo da spasi četiri brejk lopte, a onda je duplom servis greškom pokazao da posustaje, pa je Novak osvojio taj gem za 5:1, i potom lagano odservirao za prvi set.

U istom ritmu je Đoković nastavio i u drugom setu - od rezultata 1:1, osvojio četiri uzastopna gema, a do kraja je Španac uspeo da osvoji i ukupno treći gem na meču.

Đoković se u drugom kolu sastaje sa Tunišaninom Malemom Džazirijem, koji je eliminisao Mihaila Južnog 6:4, 6:1.