Tri slobodnjaka koji su obeležili ludu fudbalsku noć u Evropi (VIDEO)

Svaki je jedinstven na svoj način

• 3

Aleksandar Kolarov, Dimitri Paje i Miralem Pjanić - trojica majstora slobodnjaka koji su svoje znanje opravdali tokom prijateljskih mečeva svojih reprezentacija.

Srpski reprezentativca je prvi započeo seriju tako što je doneo tri boda Orlovima u Estoniji onako kako najbolje zna - levicom preko živog zida. Igrao se 81. minut.

Miralem Pjanić je preuzeo ''štafetnu palicu'' u 57. minutu meča koji je BiH dobila u Švajcarskoj rezultatom 2:0. Golčina u golmanov ugao.

I za kraj, možda i najbolji potez večeri. Loptu je na 32 metra od gola Rusije namestio Dimitri Paje i postigao je treći gol za Francuze u pobedi od 4:2. Fudbaler Vest Hema samo što je ušao u igru.