Lacio slavio dok su pored igrača padali topovski udari! (VIDEO)

Bilo je napeto na Siciliji tokom meča između Palerma i "nebesko-plavih"

• 0

Fudbaleri Lacija savladali su Palermo na gostovanju na Siciliji 3:0 u meču 32. kola Serije A, gde je moglo da dođe do ozbiljnih povreda zbog incidenata koji su pravili domaći navijači.

Sudija je dva puta prekidao meč, jednom u prvom poluvremenu, a drugi put nakon bacanje nekoliko topovskih udara na teren.

Mnogo sreće imao je Antonio Kandreva koji je protrčao pored jednog od njih, i to samo par momenata pre nego što je eksplodirao i ostavio nezanemarljivu rupu u terenu.

U toku dana, pre meča, došlo je do okršaja domaćih i gostujućih navijača.

Utakmicu je inače obeležio Miroslav Klose - iskusni Nemac postigao je dva gola za pet minuta i najavio važna tri boda za "nebesko-plave".