Kao da lopta nije htela da uđe u gol: Stativa ''navijala'' da Hihon pobegne iz zone ispadanja (VIDEO)

Sporting savladao Eibar sa 2:0 na svom terenu u prvom meču 36. kola i zakuvao situaciju na začelju Primere

• 0

Sporting Hihon je na neko vreme pobegao iz zone ispadanja posle pobede nad Eibarom od 2:0 u prvom meču 36. kola Primere.

Karlos Karmona je postigao prvi gol za domaćine u 43. minutu posle lepog udarca glavom. Mogli su gosti do izjednačenja u drugom poluvremenu, ali je golman Hihona sjajno intervenisao, a potom imao neverovatnu sreću kada se lopta odbila od unutrašnjeg dela stative i faktički išla po gol liniji.

Kazna je brzo usledila i Džonatan je posle kontre u 82. mintu zatresao mrežu za konačan rezultat utakmice.