Ni tragikomičan potez golmana Voše nije pomogao Čuki! Jagodina i OFK pred ispadanjem (VIDEO)

U glavnoj ulozi je bio golman Voše Kordić, ali se njegov tim na kraju radovao

• 0

Neke stvari su dosta jasnije nakon 4. kola plej-ofa i plej auta Super lige - Crvena zvezda je šampion, Jagodina je praktično ispala iz lige, a poprilično se zakuvalo u borbi za drugo i četvrto mesto.

Čukarički je i dalje ostao na drugoj poziciji, ali se Partizan sada primakao na samo dva boda nakon pobede crno-belih u Surdulici i poraza Brđana od Voše na Banovom Brdu (2:1).

Poveo je Čukarički u 21. minutu golom Jovanovića nakon što je golman gostujućeg tima komično reagovao i praktično asisitirao vezisti Brđana. Miletić je u 66. minutu izjednačio na 1:1, a Nikola Trujić je preokrenuo rezultat.

Ova pobeda je Voši donela četvrtu poziciji jer je Radnički poražen od Borca u Čačku (4:1)

Iz lige je praktično ispala Jagodina koja ima devet bodova manje od Lučana i Rada, ali i lošiji odnos od Mladosti. Da bi ostali, Ćuranima su potrebne tri pobede i tri poraza Građevinara.

OFK Beograd je poražen na Banjici od Rada i samo ga čudo može spasiti da ne napusti najelitnije takmičenje. Romantičari imaju 15 bodova i moraju sve da pobede do kraja.