≫

Horor se nastavlja! Novak zaustavljen u naletu, nastavak meča u sredu!

Srpski teniser je uspeo da izjednači na 1:1 u setovima i da povede sa 4:1, ali je kiša ponovo prekinula meč u trećem setu

• 40

Srpski teniser Novak Đoković i Bautista Agut ponovo moraju na pauzu zbog kiše!Ovoga puta moraće da nastave meč u sredu!

Organizatori su odlučili da nema uslova za nastavak mečeva na Rolan Garosu pa je ceo program pomeren za dan kasnije.

Posle prekida nakon prvog seta, ponovo je kiša naterala organizatore da u trećem setu povuku igrače sa terena Filip Šatrije u trenutku kad Novak vodio sa 4:1 protiv Španca.

Novak je po povratku na teren imao problem da se zagreje jer je jedva dobio drugi set i izjednačio na 1:1.

Inače, Španac je dobio prvi set sa 6:3 gde je dva puta uzeo servis indisponiranom Đokoviću. Kiša je prekinula ovaj duel na dva sata, a zatim je nastavljen.

Meč pratite UŽIVO preko Telegraf daljinca.

Velika se borba vodila se u drugom setu. Đoković je imao dva puta po brejk prednosti (4:2) ali je Bautista Agut uspeo da vrati brejkove i da ostane do samog kraja u setu.

Tek na kraju Novak je uspeo da ga prelomi i da ga kod rezultata 5:4 ponovo brejkne i da izjednači na 1:1

U trećem setu Đoković je napravio brejk u četvrtom gemu i poveo sa 4:1. Iako igra sa bolovima u ramenu, naš as se dobro bori. Ipak, njegov nalet zaustavila je kiša. Nole će tako u sredu igrati nastavak osmine finala, a moguće je odmah uveče i četvrtfinale..