Ibra u čudu posle Rašfordove majstorije: Junajted deklasirao Turke, iako je gubio na poluvremenu (VIDEO)

Engleski velikan, na kraju, slavio rezultatom 5:2

• 1

Zlatanu Ibrahimoviću je trebalo samo četiri minuta da postigne svoj prvenac za Mančester junajted, ali je na kraju on bio taj koji je aplaudirao majstoriji saigrača u prijateljskom meču protiv Galatasaraja - 5:2 (1:2).

Njegove makazice donekle je zasenio mladi Markus Rašford koji je nasamario celokupnu odbranu Turaka i obezbedio Junajtedu penal u 55. minutu.

Od tada je krenula rapsodija engleskog velikana koji je za 19 minuta postigao četiri gola i preokrenuo rezultat sa poluvremena.

Brzo je Galatasaraj, preko Gumusa i Brume, anulirao i ''preskočio'' prednost Junajteda posle Zlatanovog gola u 4. minutu. S vođstvom su otišli na odmor, da bi Runi u tom 55. minutu izjednačio na 2:2 sa bele tačke.

Već u 58. kapiten Đavola je povisio na 3:2, a Felaini je u 62. verovatno rešio pitanje pobednika kog je Mata potvrdio u 74. minutu.