Neutešni Šarić: Igrao sam kao pi**a!

Mladi košarkaš Hrvatske Dario Šarić bio je brutalan u samokritici nakon četvrtfinalne utakmice Olimpijskih igara, u kojoj je slavila Srbija 86:83.
>>> Najbolji hrvatski košarkaš: Svaki poraz je težak, ali najviše boli kad dođe od ovakvog rivala!
Novi NBA igrač i doskorašnji košarkaš Efesa postigao je sedam poena, a da je na njemu veliki pritisak za njegove godine pokazala je i nesportska lična greška posle odguravanja Nikole Jokića.
- Igrao sam kao pička. Ne znam kakvu pouku mogu da izvučem iz svega ovoga - kratko je poručio Šarić.
Nakon toga mu je, prenosi "Index", Bojan Bogdanović prišao, zagrlio ga i rekao mu kako nema šta sebi da prebaci, i da ako je iko podbacio, onda su to bili oni stariji, on, Ukić i Simon.
(Telegraf.rs)
Video: Dušan Mihajlović, sin Siniše Mihajlovića o Zvezdi i Arnautoviću: “On je život”
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ćomi manjaca
Igrao si ti kako su ti slSrbi dozvolili
Podelite komentar
Djenka
To i jesi !
Podelite komentar
Republika Srpska
Ostavili ga decki!!!!! hahhaha
Podelite komentar