PLAVŠIĆ: Voša me ranije nije htela, sada sam im se revanširao golom!

Fudbaler Zvezde priznaje da je imao poseban motiv protiv Novosađana

• 25

Nije Srđan Plavšić dobro ušao u meč sa Vojvodinom, gledajući prvo poluvreme, ali je u nastavku pružio sjajnu partiju.

Zvezdino krilo je bio strelac trećeg gola kojim je definitivno potvrđena pobeda beogradskih crveno-belih (4:1), da bi u 90. minutu asistirao Slavoljubu Srniću.

Kako sam kaže, imao je poseban motiv da pogodi protiv Vojvodine. Otuda i ne čudi onoliko slavlje i trk ka Severu.

- Mnogo mi znači gol, posebno Vojvodini, zbog ranijih odnosa. Nisu me hteli u prošlosti, golom sam im se delimično revanširao - rekao je Plavšić novinarima, a prenosi Sportski žurnal.

Gol i asistenciju upisao je i Džon Ruiz, po mnogima igrač utakmice. Svakako najbolja partija Kostarikanca po dolasku na Marakanu.

- Presrećan sam zbog gola, ali je najvažnije da smo pobedili. U usponu sam forme i drago mi je da trener ima poverenja u mene - rekao je Ruiz.