155

Srbija ubedljivo poražena od Katara: Muslin video nemoć igrača iz Superlige

Selekcija sastavljena od igrača iz domaće lige izgubila 3:0 u prijateljskom meču

Slavoljub Muslin je bio u pravu - u Superligi nema igrača za reprezentaciju Srbije!

Oni koje je tako dobro procenio u tom trenutku nisu ga demantovali u Dohi.

Ekipa sastavljena od igrača iz našeg šampionata, bez fudbalera Vojvodine, obrukala se u prijateljskom duelu sa selekcijom Katara koja je porazila "orlove" rezultatom 3:0.

Sva tri gola, i to u prvom poluvremenu, postigao je Urugvajac sa katarskim pasošem Sebastijan Sorija u 24, 30. i 43. minutu. Gol Srbije branio je čuvar mreže Partizana Kljajić, a ekipu je sa kapitenskom trakom predvodio levi bek Zvezde Mihajlo Ristić.

Na zahtev organizatora utakmica je odigrana bez prisustva gledalaca.

U drugom poluvremenu selektor Muslin izvršio je nekoliko izmena: Ćirković je ušao umesto Petkovića, Kovačević umesto Milenkovića, Gobeljić umesto Ožegovića, Stanojević umesto Ristića, Plavšić je zamenio Mladenovića, a Urošević Miletića.

Promene u timu su tek malo podigle kvalitet igre Srbije koj je u nastavku zaigrala bolje, stvorila i nekoliko šansi, od kojih najbolju nije iskoristio napadač Napretka Slobodan Urošević, na asistenciju Poetanovića.

Vredi reći da je Poletanović bio vrlo raspoložen u drugom poluvremenu sa nekoliko centaršuteva i direktnih udarac u gol, međutim nije to bilo dovoljno za promenu rezultata.

Katar - Srbija 3:0
(Sorija 24, 30, 43)

STARTNE POSTAVE

KATAR:
Al Šeib, Hasan, Mohamed, Tabata, Al Haidus, Migel, Kuki, Luiz Mairton, Jaser, Sorija, El Sajed.
SRBIJA: Kljajić, Petković Milenković, Miletić, Mladenović, Poletanović, Ožegović, Ristić, Jovanović, Maraš, Stanković.

Pogledajte sve vesti u poslednja 24 sata

Tagovi: fss fudbalska-reprezentacija-srbije slavoljub-muslin
Najnoviji komentari
  • M
    Milan savic

Jos samo nas Madagaskar nine pobedio. Mozda Kokeza zna geografiju isao je sve cetri godine u skolu. Ukinite profesionalni fudbal

• I
    Ivan Jovanovic

A sto nema igraca Iz Vojvodine? Opet Neki separatidticki scenario?

• N
    NIGHTRAIN

Ma da li je moguce.

Rikardinjo odlazi iz Zvezde?

IPAK GA NIJE ŽENA UDARILA OKLAGIJOM: Đukić otkrio kako je povredio ruku pred večiti derbi!

Milojević otkrio neke detalje iz Zvezdine svlačionice: Ponekad vrištimo, skačemo, prevrćemo stolove...

ODUŠEVLJENI SRBINOM: Skauti PET evropskih velikana gledali Sergeja protiv Atalante (VIDEO)

Golman otišao s gola pred Mesijev penal i uspeo je da ga dekoncentriše (VIDEO)

SRBIN IZREŠETAO ALBANCA NA GOLU: Kakva bomba Sergeja Milinković Savića, Beriša pao na kolena pred našim reprezentativcem (VIDEO)

Lopta mu je prošla kroz ruke: Kako probušiti golmana bombom iz slobodnjaka sa preko 30 metara? (VIDEO)

Zbog ovoga je Mesi nedodirljivi kralj i zaslužuje Zlatnu kopačku: Ronaldu ovo nikada ne bi palo na pamet kada je sam pred golom (VIDEO)

Hanover i Leverkuzen odigrali ludu utakmicu sa 8 golova, Herta slavila u Lajpcigu, iako je skoro ceo meč bila sa igračem manje (VIDEO)

Nikad mlađa U 21 selekcija Srbije savladala Katar! Na pobedi im čestitao i bivši igrač Barselone (FOTO)

Liverpul demolirao Bornmut, Junajted strepeo do poslednjeg sudijskog zvižduka, ali je na kraju slavio (VIDEO)

Fenomenalan gol Marina za Olimpijakos: Zbog ovoga je Terzić i otišao u Pirej da pregovara o njegovom dolasku u Zvezdu (VIDEO)

Legendarni Kaka se oprostio od fudbala: Kako je dobio nadimak, zašto je toliko pobožan i sve što niste znali o brazilskom mađioničaru (VIDEO) (FOTO)

Nova sramota Milana, Juvetus ubedljivo slavio u gostima (VIDEO) (FOTO)

Gest vredan divljenja u Hrvatskoj: Igrači Dinama uplatili pomoć rivalima!

Srbin srušio Seltik posle 69 utakmica: Bio je na probi u Zvezdi, ali su ga papiri sprečili da zaigra za crveno - bele (VIDEO)

Kokeza i Bunjevčević u Dohi: Delegacija FSS obišla stadione na kojima će se igrati SP 2022. godine (FOTO)

Klub iz Premijer lige želi Prijovića već u januaru!

Rijeka prodala Vešovića za dva miliona evra: Bivši igrač Zvezde napušta Hrvatsku!

Video tehnologija počinje opasno da nervira Italijane

Igrač koji je razdvojio Pešića i Boaćija na velika vrata se vraća u Zvezdu!

Pešić igrač novembra i decembra: Imao je dvostruko više bodova od Vladimira Stojkovića! (VIDEO)

Peroti izveo najbedniji penal u istoriji i osramotio Romu, jedna lopta Kolarova spasila klub u 94. minutu! (VIDEO)

Tores presudio Alavesu, Kataija nema više ni u protokolu! (VIDEO)

Koga briga za Mesija i Suareza, kad su tu Mbape i Kavani: Nejmar i PSŽ surovo melju u Francuskoj (VIDEO)

Bivši golman Zvezde dominira u Španiji, Eibar na pragu Evrope posle pobede nad Valensijom! (VIDEO)

Jojić asistirao za prvu pobedu Kelna ove sezone!

Siti već hladi šampionski šampanjac, Pevci očerupani sa 4:1 u Mančesteru! (VIDEO)

Nova smena na vrhu Serije A: Mihajlovićevi "bikovi" osetili silu sa juga!

Ronaldo svetski prvak, ne da Mesiju da odmakne! Real se izjednačio sa Barsom na krilima Portugalca (VIDEO) (FOTO)