Prilično neverovatan gol Vojvodine: Bio je 3 metra iza lopte i iza dva protivnička igrača (VIDEO)

Lale slavile 3:1 protiv Voždovca u uvodnom meču 13. kola Super lige

• 3

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras u Novom Sadu ekipu Voždovca sa 3:1 (0:0) u prvoj utakmici 13. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je ostvarila šesti trijumf u Superligi ove sezone na Karađorđu i zadržala maksimalan učinak, ali i drugo mesto na tabeli, sa dva boda manje od lidera Crvene zvezde.

Posebno će se analizirati prvi gol Vojvodine u strušnom štabu Zmajeva, zbog skandalozne reakcije odbrane, ali i drugi u sudijskoj organizaciji, jer je čista ofsajd situacija prethodila drugom kolu Lala.

Tim Nenada Lalatovića slavio je golovima Filipa Malbašića u 47 (pogledajte video obavezno od 0:56 minuta klipa), Aleksandra Paločevića u 55. i Nikole Trujića u 64, dok je jedini strelac za goste iz Beograde bio Jovan Stojanović u 53. minutu.

U subotu se igraju preostali mečevi 13. kola: Bačka - Radnik Surdulica (15 sati), Spartak Ždrepčeva krv - Crvena zvezda (15), Čukarički - Metalac (17), Javor - Mladost Lučani (17), Novi Pazar - Napredak (17), Rad - Borac Čačak (17), Partizan - Radnički Niš (19).

Tabela: Crvena zvezda 31 bod, Vojvodina (+1) 29, Partizan 25, Radnički Niš 23, Napredak 22, Mladost 21, Spartak Ždrepčeva krv 17, Metalac 15, Rad 15, Voždovac 14, Radnik 12, Novi Pazar 11, Bačka 10, Javor 10, Borac 8, Čukarički 7.