Zvezda dovela beka iz NBA lige: Volters obukao crveno-beli dres!
Američki bek Nejt Volters novo je pojačanje KK Crvena zvezda!
Bivši igrač Denver Nagetsa, Milvoki Baksa, Nju Orleansa i turskog Bešiktaša, potpisao je ugovor sa šampionom ABA lige i KLS lige na godinu dana.
Odličnu sezonu imao je tokom takmičarske 2015-2016 kada je u dresu Bešiktaša u 21 ligaškoj utakmici ubacivao prosečno 12 poena, uz skoro 5 skokova i 6 asistencija po meču. Još bolji učinak imao je u Evrokupu, gde je prosečno beležio preko 15 poena po utakmici.
Dolaskom Voltersa, koji je koledž karijeru gradio na Univerzitetu Severna Dakota, pojačana je konkurencija na bekovskoj poziciji, a ovaj 25-godišnji plej, visok 193 centimetara stiže u Beograd u narednim danima, i odmah će se priključiti timu, i staviti na raspolaganje treneru Dejanu Radonjiću.
Podsetimo, Volters je ovog leta bio na probi u Denveru koji je odlučio da ga ne zadrži.
(Telegraf.rs)
Video: Dejan Stanković izljubio Nenada Stojakovića, pa tražio Sašu Zdjelara posle 178. večitog derbija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Drzavni projekat
Otvorio se bankomat u Nemanjinoj...
Podelite komentar
Kalabic
Srecno momce...
Podelite komentar
Jacobs
Dobrodošao u instituciju
Podelite komentar