Dominacija Zvezdinih omladinaca: Partizan sa 3 gola ispraćen sa Marakane (VIDEO)

Ilić, Romanić i Račić za ukupnih 3:0 * Golman Savić odbranio penal napadaču Partizana

• 8

Posle kadeta Crvene zvezde, i omladinci su u subotu savladali Partizan podno Marakane - 3:0 (2:0).

Apsolutna dominacija crveno-belih klinaca viđena je na pomoćnom terenu najvećeg srpskog stadiona, a čini se da je pitanje pobednika bilo rešeno već posle prvog poluvremena.

Luka Ilić je u 10. minutu doveo domaći tim u vođstvo, da bi Lazar Romanić u 33. povisio na 2:0. Između ova dva gola crveno-belih zablistao je Strahinja Savić. Golman domaćeg tima odbranio je penal Đorđu Jovanoviću u 17. minutu.

Konačan rezultat postavio je Uroš Račić u 77. minutu sa bele tačke u 77. minutu.

Iako nije postigao gol, opšti utisak je da je najbolji na terenu bio Veljko Nikolić - momak koji je nedavno stigao iz OFK Beograda i već zabeležio prve minute u seniorskoj konkurenciji. Doduše, u prijateljskom meču protiv Lovćenca.

Ovom pobedom Zvezda je preskočila večitog rivala i sada ima 30 bodova. Dva više od Partizana, dok je na prvom mestu Brodarac sa 32 i utakmicom manje.