≫

Dao je dva gola za Holandiju posle dve i po godine! (VIDEO)

Dočekala je Evropa pogotke Memfisa Depaja

• 2

Fudbaleri Holandije ostvarili su važnu gostujuću pobedu u kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji - pao je Luksemburg rezultatom 3:1.

Interesantno je da je na ovoj utakmici konačno proradio Memfis Depaj, fudbaler koji predugo kuburi sa formom, i to ne samo od kako je došao u Mančester junajted.

Krilni fudbaler je postigao dva gola, najpre u 58. minutu, a onda i u 84, kada je postavio konačan rezultat.

Prošlo je dve i po godine od kako je Holanđanin postigao gol za svoju reprezentaciju, ili konkretnije, 874 dana!

Strelac za pobedničku ekipu bio je i Roben u 36. minutu, a jedini gol za poražene dao je Šano u 44. minutu iz penala.