≫

Liverpul ima najmlađeg strelca u istoriji kluba, Njukasl promašio 3 penala i ispao iz Liga Kupa (VIDEO)

Kakvo veče za Bendžamina Vudburna i kakav triler Hala i Njukasla

• 1

Fudbaleri Liverpula zabeležili su pobedu u četvrtfinalu Liga kupa na svom stadionu protiv Lidsa, rezultatom 2:0.

Navijače je potpuno oduševio 17-godišnji Bendžamin Vudburn, koji je golom u 81. minutu potvrdio trijumf.

On je ujedno i najmlađi strelac u Liverpulovoj istoriji.

Prvi gol je u 76. minutu postigao Origi, kog je u 90. minutu zamenio Marko Grujić.

Njukasl je na gostujućem terenu poražen od Hala na penale, a Aleksandar Mitrović ponovo nije igrao.

Nakon 90 minuta bilo je 0:0, zatim 1:1 posle 120. Diame je u 98. doveo Svrake u vođstvo, a Snodgras je minut kasnije izjednačio.

Isti igrač je pogodio sa bele tačke, kao i Dovson i Hadlston, dok su Šelvi, Gelj i Gufran promašivali s druge strane.