≫

LUDILO U ENGLESKOJ: Liverpul imao 3:1, pa šokantnim kiksom izgubio golom u nadoknadi! (FOTO)

Šokantan epilog utakmice u Engleskoj

• 3

Fudbaleri Liverpula izgubili su sa 4:3 na gostovanju Bornmutu, i to pošto su dva puta ispustili dva gola prednosti.

Već u 22. minutu bilo je 0:2 golovima Manea i Origija na gostovanju na Din Kortu, da bi Vilson iz penala u 56. minutu vratio nadu domaćinima.

U 64. minutu Čan je sjajnim projektilom sa 20-ak metara, iako je u šesnaestercu bilo mnogo igrača, pogodio sam ugao za novu opipljivu razliku, da bi usledio šok u razmaku od samo dva minuta.

Frejzer je prvo zatresao mrežu, a zatim i Kuk, kome su igrači Liverpula u šesnaestercu dozvolili da primiri loptu i pošalje je ispod ruke Karijusa.

Ali, ni to nije bio kraj horora za Crvene, jer je Karijus u pretposlednjem minutu ispustio loptu pri intervenciji i poklonio je Ejku za zicer.

Da sve bude gore po Liverpul, Ejk je pozajmljeni igrač Čelsija, koji sada vodi u borbi za titulu.