Novo Zvezdino čudo Romanić: Prvo pod prečku, pa slalom kroz trojicu za gol! (VIDEO)

Zvezdin talenat rešio da se izbori za mesto u timu

• 5

Talentovani Lazar Romanić pokazao se dobro na prijateljskoj utakmici protiv Jadrana sa tri pogotka.

Iako slabašni Jadran nije veliki reper, poražen je sa 10:0, Romanić je pokazao zrelost da se nadmeće sa seniorima i pojačanjima, uz sjajnu završnicu, odlučnost i samopouzdanje.

>>>Najtalentovanijem igraču Partizana je idol veliki zvezdaš!

>>>Grof Božović najavio tri nova pojačanja i poručio jednom igraču da traži novi klub!

>>>ZVEZDA PREGAZILA PROTIVNIKA: Blistali crveno-beli klinci, het-trik Romanića!

U igru je ušao na startu drugog poluvremena, prvi gol postigao je u 53. minutu, a do 81. zabeležio je het-trik. Prvi put je odlično zakucao loptu pod prečku, da bi nešto kasnije napravio slalom pošto se ohrabrio za slalom između trojice igrača, pred precizan udarac sa distance. Uz njega, sa dva pogotka se istakao novajlija Milić, u obe situacije je pokazao sjajan udarac sa desnog krila.