≫

Nema igru, ali ima sreće: Milan u završnici uzeo bod Inzagijevom Laciju u Rimu! (VIDEO)

Zahvaljujući dobroj reakciji Susa, "rosoneri" se vraćaju kući neporaženi

• 0

U poslednjem meču 24. kola Serije A, Lacio je odigrao nerešeno sa Milanom, koji je u samoj završnici uspeo da izbori remi - 1:1.

Rimska ekipa ostala je na šestoj poziciji na tabeli, dok su "rosoneri" odmah iza, sa tri boda zaostatka.

Valja podvući da je ekipa iz Milana odavno drastično oslabljena (bez Antonelija, Bonaventure, Dešilja, Kucke, Montoliva, Palete i Romanjolija), ali niko u sastavu Vinćenca Montele ne može da se pohvali nekom željom za iskazivanjem, osim, sada već po pravilu golmana, Đanluiđija Donarume.

Ipak, da je ovaj meč za njega bio apsurdan govori i to da je i pored nekoliko nestvarnih odbrana upravo on naveden zaveden kao krivac za jedini gol Lacija.

U bukvalno poslednjem minutu prvog poluvremena je Lukas Bilja bio precizan za bele tačke.

Milan nije imao ništa u svojoj igri ni u nastavku, ali jeste sreću - prvi gol još od novembra postigao je Suso.

Ceo meč za "lacijale" odigrali su Sergen Milinković Savić i Dušan Basta.