≫

Ludo srećni Milan: Sasuolo promašio sa "bele tačke", a traljavi Baka iz nepostojećeg penala pogodio za pobedu (VIDEO)

"Rosonere" je u nedelju pomilovala ruka boginje Fortune

• 0

Kad hoće, onda hoće.

Na "Čizmi" se još priča o "onoj" pobedi Milana u Bolonji (sa dva igrača manje), a "rosoneri" su dali novi povod da se o njihovoj još jednoj pobedi takođe priča, a i polemiše.

Ekipa Vinćenca Montele osvojila je tri boda u komšiluku protiv Sasuola pobedom od 1:0 golom koji je iz penala postigao Karlos Baka.

Penala koji nije postojao!

Sudija je loše procenio situaciju u kojoj je upravo Baka fintom želeo da prevari dvojicu čuvara Sasuola, ali se pritom spetljao i pao tako da je sudija pomislio da je sapleten i pokazao je na belu tačku. Sreća ni tu nije prestala da prati goste, jer je Baka uspeo da savlada golmana domaćeg tima iako se prilikom izvođenja kaznenog udarca okliznuo (i usput dotakao loptu jednom, pa šutirao drugom nogom zbog čega je udarac morao da bude ponovljen).

Da su "rosoneri" u nedelju zaista bili miljenici Fortune svedoči i to da su samo nekoliko minuta pre opisane situacije, igrači Sasuola promašili penal!?

Milan je i tada pomazila sreća pošto je Berardi promašio čitav gol.

Pobedu sa "bele tačke" u 26. kolu Serije A upisao je i Lacio, takođe minimalnu 1:0, zahvaljujući Ćiri Imobileu koji je bio hladnokrvan sa 11 metara u 72. minutu utakmice sa Udinezeom.