≫

OD 0:2 DO 2:3! Heroj Realovog ludog preokreta je Morata!

Vrlo interesantno drugo poluvreme na "El Madrigalu" donelo bodove "kraljevićima"

• 4

Kakav je preokret režirao Real Madrid - od 2:0 do 2:3!

Tim Zinedina Zidana uspeo je da obezbedi vredna tri boda u šampionskoj trci, pobedom nad Viljarealom u vrlo interesantnoj utakmici.

"Žuta podmornica" povela je u 50. minutu golom Trigerosa, a svega šest minuta kasnije je Bakambu duplirao vođstvo za potpuni šok na "El Madrigalu".

Upalila se crvena lampica među gostujućim igračima, pa je u 64. minu smanjio Geret Bejl.

Ključni detalj meča bio je penal za Real - igrao je rukom Bruno, besneli su domaći igrači oko arbitra, ali je na kraju sa bele tačke bio precizan, ko drugi nego, Kristijano Ronaldo.

Taman kad su mnogi pomislili da će se bodovi deliti, ponovo je zasijao Alvaro Morata, fudbaler koji u poslednje vreme govori kako samo želi da ide iz Reala.

Španac se lepo snašao u 83. minutu, i doneo vrednu pobedu.

Real sa utakmicom manje sada ima 55 bodova, druga je Barselona sa 54. Sevilja je treća sa 52, a Atletiko je zbog poraza od Barse ostao na 45 bodova. Jedan manje ima Real Sosijedad.