Mesi na jubilarnom 500. meču za Barsu nije mogao da poželi lepši gol, i to glavom! (VIDEO)

Mesi u svom stilu

• 2

Lionel Mesi startovao je protiv Sporting Hihona u svojoj 500. utakmici za Barselonu, i nije dugo čekao na pogodak.

Već u 9. minutu je zatresao mrežu na asistenciju Havijera Maskerana, i to udarcem glavom pošto je lobovao Kueljara koji je prekasno reagovao i istrčao.

Mesi je odigrao čak 326 utakmica u Primeri, 50 u Kupu, 103 u Ligi šampiona, 13 u Superkupu Španije, uz po četiri duela Superkupa Evrope i Svetskog klupskog prvenstva. Ukupno je postigao 457 golova, a protiv Hihona je već u 11. minutu bilo i 2:0, autogolom Rodrigeza.