Ovo je za tebe! Tadić je samo njega tražio posle penala i posvetio mu je gol specijalnom porukom (VIDEO)

Najbolji srpski fudbaler pokazao je kakav timski duh vlada u reprezentaciji Orlova

• 0

Dušan Tadić je golom u 45. minutu sa bele tačke doneo Srbiji izjednačenje protiv Gruzije u Tbilisiju, a odmah nakon što je realizovao udarac sa bele tačke pokazao je kakva atmosfera i timski duh vlada u taboru Orlova.

Tadić je posle gola pogledao u Kolarova koji mu se približavao da mu čestita. Upravo je levi bek Srbije napravio kiks pre gola Gruzije, a Tadić je nakon izjednačenja prstom pokazao ka njemu i poručio: ''Aleksandre, ovo je za tebe''.

Na taj način je anuliran kiks Kolarova, da bi potom Mitrović sjajnim golom i potpuno preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu. Tačku na i stavio je debitant Mijat Gaćinović koji je u finišu meča postigao novi gol za konačnih 3:1.