NE IDE BEZ MESIJA U LA PAZU: Argentina izgubila u Boliviji, verovatno je niste videli u čudnijem sastavu (VIDEO)

"Gaučosi" su sada četvrti na tabeli

• 1

Argentina nije uspela da savalada Boliviju, na ozloglašenom stadionu "Ernando Siles" koji se nalazi na nadmorskoj visini od 3.600 metara.

U utakmici južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji, domaći su slavili rezultatom 2:0.

Selektor "gaučosa" Bauza u toku dana je dobio informaciju da je Lionel Mesi suspendovan na četiri utakmice

U La Pazu je Bolivija povela golom Arsea u 31. minutu posle zaista loše reakcije odbrane, da bi u nastavku duplirao Moreno, u 52. minutu.

Printskrin: rezultati.com Printskrin: rezultati.com

Ovim porazom je Argentina pala na četvrto mesto u grupi sa 22 boda. Ispred nje su Urugvaj sa 23, Kolumbija sa 24 i Brazil sa 30 bodova.