≫

Voždovac mogao da dotuče Partizan u 60. minutu: Bivši igrač crno-belih promašio sjajnu priliku (VIDEO)

Georgijević imao priliku da postigne gol protiv nekadašnjeg kluba

• 0

Fudbaleri Voždovca su na kraju prvog poluvremena Kupa Srbije protiv Partizana vodili 1:0, a taj rezultat bio je i na isteku sata igre.

Međutim, mogao je da se promeni u tom 60. minutu nakon što je Dejan Georgijević izašao sam ispred Filipa Kljajića i šutirao pored gola.

Georgijević je inače bivši Partizanov đak i bio je član crno-belih pod 2011. do 2014. godine. Potom je igrao za Spartak, Inđiju i sada Voždovac.

Kao kazna za njegov promašaj usledio je izjednačujući gol Uroša Đurđevića u 80. minutu i pobedonosni Leonarda u 89. minutu.