≫

NE DA BARSA TITULU! Sedam golova mučenoj Osasuni, Mesijeva magija zasenila senzacionalan slobodnjak Toresa! (VIDEO)

Posle spektakularne pobede u El klasiku, igrači Luisa Enrikea prevazišli su uspešno prvu prepreku do kraja prvenstva

• 2

Silna je Barselona, i ne da titulu!

Posle spektakularne pobede u El klasiku, igrači Luisa Enrikea prevazišli su uspešno prvu prepreku do kraja prvenstva, s obzirom da ni poraz ni remi nisu opcija u foto-finišu sa Realom, sa kojim ima isti broj bodova, ali i utakmicu više.

Barsa je lagano savladala Osasunu rezultatom 7:1, sa čak tri dvostruka strelca: Mesi, Gomes i Pako.

Navijači na "Nou Kampu" priredili su fenomenalnu koreografiju za Lionela Mesija, koji je u Madridu stigao do brojke od 500 golova za katalonski klub.

Na ovom meču je stigao do 502. - postigao je prvi gol u 12. minutu kada je oduzeo loptu, a drugi put se upisao u 61, kada je iskoristo loptu Ivana Rakitića.

Španski šampion je na poluvreme otišao sa prenošću 2:0, pošto je Andre Gomes, takođe na asistenciju Rakitića, duplirao vođstvo u 30. minutu.

Na startu drugog dela igre je Tores savladao Ter Štegena senazacionalnim golom iz slobodnog udarca, ali nedugo potom je počela kanonada domaćih.

Opet je Gomes bio precizan posle kornera koji je izveo Rakitić, potom pomenuti Mesi, u 64. je u strelece svoje ime zapisao Pako, da bi sa penala bio precizan Maskerano u 67. minutu.

Pako je u finišu meča postavio konačan rezultat.

Makar za sada Barsa na tabeli beži Realu, koji od 21.30 igra sa La Korunjom.