Stevanović skinuo projektil Milijaša u 95. minutu za duplu krunu, pa poljubio grb Partizana! (VIDEO)

Novi junak juga je i Nemanja Stevanović

• 16

Fudbaleri Partizana osvojili su Kup pobedivši Crvenu zvezdu sa 1:0, a jedan od junaka bio je i golman Nemanja Stevanović.

Nije tajna da je Stevanović bio pod lupom navijača jer se znalo da je navijao za Crvenu zvezdu, ali će se na to sigurno zaboraviti posle ovog meča.

U finalu Kupa, kada je Nenad Milijaš preuzeo odgovornost, Stevanović je napravio odbranu karijere u 95. minutu pri slobodnom udarcu.

Pravi projektil je poslao Milijaš direktno u Stevanovićev ugao, ali je loptu mladi golman preusmerio u korner, posle čega se okrenuo ka jugu i poljubio grb.